Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
Reklamlar

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 32. Bölüm Fragmanı

 
Reklamlar
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 32. Bölüm Fragmanı özeti: Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 32. bölümü ile 19 nisan 2015 salı günü akşamı saat 20:00'da atv ekranlarında olacak. Ortalığı kana bulayan Mahmut sonunda ölmüştür. Mahmut'un ölümü herkes derin bir nefes almıştır. Fakat bu huzur fazla uzun sürmeyecektir. Ünal Kaplan ticaret amaçlı Viktor'u masaya çağırır. Ünal Kaplan ve Viktor'un aynı masada bulunduğu aynı gecede kapanmak bilmeyen hesaplar masaya yatırılır. Başındaki beladan kurtulan Hızır Meryem'in de eve dönmesiyle mutluluğu bulmuştur. Hızır eski günlerini çok özlemiştir ve her şey daha güzel olacaktır. Bu durumdan hiç hoşlanmayan Nazlı'nın hayalleri yıkılmıştır. Nazlı'nın atacağı adımlar Hızır'ın kararlarına bağlıdır.
Reklamlar
Yorum Yap

5 Yorum Yapıldı
  1. İsimsiz: Nazlı yaren gitsin
  2. İsimsiz: İkisini de alsın bir evde yaşasın
  3. İsimsiz: Nazli iyice abartdi durumu ikinci kadin oldugunu unutdu ben en cok yarenin gitmesini istiyorum .cok sevimsiz bir kiz.
  4. İsimsiz: Nazlı bencede gitsin yoksa izlemeyi bende birakacam
  5. Lale: Nazlı gitsin Meryem Hızır'la Mutlu olsun Meryem evi tekrar terk etmesin Meryem ve Hızır'ın aşkı için izliyorum diziyi yönetmen artık nazlıyı çıkartmadı lazım filmden