facebook twitter Google Plus
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 33. Bölüm Fragmanı özeti: Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 33. bölümü ile 26 nisan 2015 salı günü akşamı saat 20:00'da atv ekranlarında olacak. Ünal'ın herkese karşı koyduğu tavır sonrasında bir yıkım daha yaşanır. Ölüm Hızır'ın çevresinde dolanmaktadır. Önce Selim'i daha sonra Ahmet'i kaybeden Hızır dostlarının acısını yüreğinde taşımaktadır. Masa yeniden kurulmuş dost düşman el sıkışmış olsa da eskisi gibi güven vermemektedir. Eskiden ihanetin yer almayacağı masada şimdi ise sadakatten eser yoktur. Hızır kendi dertleriyle uğraşırken öte yandan kendine kurulan oyunu fark ettiğinde işler daha da çok karışır.
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi her Salı - 20.00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 33. bölüm Fragmanı 26 nisan Salı Atv fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 33. Bölüm Fragmanı Yorumları (1)
yorum İsimsiz

Yeni bulüm


Anahtar kelimeler: Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 33. bölüm ne zaman, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 33. bölüm hangi kanalda, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 33. bölüm hangi gün, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 33. bölümde neler olacak, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 33. bölüm özeti, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 33. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 33. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 33. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 33. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 33. Bölüm Fragmanı neler olacak, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 33. Bölüm Fragmanı özeti