facebook twitter Google Plus
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 40. Bölüm Fragmanı özeti: Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 40. bölümü ile 14 haziran 2016 salı günü akşamı saat 20:00'da atv ekranlarında olacak. Masada boşalan yeri doldurmayı amaçlayan Hakan yanlışlıkla Emine'yi vurmuştur. Bu felaket sonucunda zaten araları iyi olmayan Fikret ve Tipi'yi karşı karşıya getirir. Şu zamanlarda Alparslan devletle olan görüşmelerinde bir aşama daha atlamıştır. Davut'la yapacağı görüşme sonrası belki ona tüm masaları yönetme fırsatı tanınacaktır. Asıl merak konusu ise amcalarının Alparslan'a nasıl bir tavır koyacağıdır.
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi her Salı - 20.00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 40. bölüm Sezon Finali Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 40. Bölüm Fragmanı Yorumları (6)
yorum Salim samsun

Çok guzel dizi yanlìz Sonu ne oldu merak tayim ne 0lur erken baslasin

yorum İsimsiz

Çok guzel bir dizi çakır beyli diziye ve her yerde oyuna yakışıyor çakır bey oldu yine çok gûzel oynuyordu

yorum yasemin

Evet cok harika bir dizi ailcek begenile izliyoruz

yorum İsimsiz

Harika bir dizi.muhtèşem bir dizi.hepinzin èllèrinè saglik

yorum Dəniz

Emiri coox bəyənirəm

yorum Hatice Tömekçe

Yok böyle bir dizi . Tek kelimeyle muhtesem .


Anahtar kelimeler: Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 40. bölüm ne zaman, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 40. bölüm hangi kanalda, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 39. bölüm hangi gün, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 40. bölümde neler olacak, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 40. bölüm özeti, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 40. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 40. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 40. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 40. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 40. Bölüm Fragmanı neler olacak, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 40. Bölüm Fragmanı özeti