facebook twitter Google Plus
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6. Bölüm Fragmanı özeti: Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6. bölümü ile 13 ekim 2015 salı günü akşamı saat 20:00'da atv ekranlarında olacak. Adam öldürme suçundan cezaevine atılan Hızır Çakırbeyli'ye Şahin Bey ile aynı koğuşta kalmaktadır. Hızır cezaevinde de Ünal Kaplan'ın komploları ile uğraşmak zorunda kalır. Çakırbeyli koğuşta da huzur bulamıyor önce koğuşu değiştirilen Hızır daha sonra ölümle burun buruna geliyor. Hızır Çakırbeyli cezaevinden kurtulabilecek mi? Diziye yeni giren Kenan Çoban Hızır'ın yanında mı olacak yoksa karşısında mı?
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi her Salı - 20.00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6. bölüm Fragmanı 13 ekim salı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6. Bölüm Fragmanı Yorumları (1)
yorum İsimsiz

Guzel duzudir


Anahtar kelimeler: Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6. bölüm ne zaman, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6. bölüm hangi kanalda, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6. bölüm hangi gün, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6. bölümde neler olacak, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6. bölüm özeti, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6. Bölüm Fragmanı neler olacak, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6. Bölüm Fragmanı özeti