facebook twitter Google Plus
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 65. Bölüm Fragmanı özeti:

Atv ekranlarında reyting rekorları kıran Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 2. sezonuyla bomba gibi geliyor. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 65. bölüm fragmanı yayınlandı izlemeniz için sizlerle paylaştık. Atv'nin reyting rekortmeni dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü ile 11 nisan 2017 Salı akşamı kaldığı yerden devam edecek.  Alparsan herkese öyle bir ters köşe yapmıştır ki Ünal Kaplan'ın kafasına sıkmıştır. Avni'nin ölmesini muhtemel gören masa üyeleri duruma şaşırır. Alparslan'ın Ünal'ın ölümü için Cıa ile iletişim kurması anlamsız karşılanır. Masanın üç kurucusundan biri olan Rüstem ortaya çıkmıştır. Rüstem'in masadakilerin arasında yer alması için en büyük engel Suzi'dir.


Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi her Salı - 20.00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 65. Bölüm Fragmanı 11 nisan Salı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 65. Bölüm Fragmanı Yorumları (1)
yorum İsimsiz

seviyorum bu diziyi en cokta yunus emre yildirimer oyuncusunu sadece diziyi yunus abi icin izliyorum


Anahtar kelimeler: Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz fragmanı, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz fragman, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 65. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 65. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 65. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 65. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 65. Bölüm Fragmanı neler olacak, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 65. Bölüm Fragmanı özeti